Image
Projektanci zdrowego usmiechu

Projektanci zdrowego usmiechu 

Protetyka


 

Leczenie protetyczne poprawia oraz odtwarza prawidłowy układ zębów. Pozwala nie tylko na kosmetyczne uzupełnienie brakujących zębów, ale także na poprawę estetyki uzębienia i profilu twarzy.

Dysponuje szerokim wachlarzem możliwości korygowania zębów przebarwionych, niewłaściwie ukształtowanych, obłamanych, niewielkich przerw między zębami lub zębów zachodzących na siebie zbyt ściśle.

Uzupełnienie ubytków jest niezwykle istotne. Niepełne uzębienie ma poważne konsekwencje zarówno dla zdrowia, codziennego funkcjonowania jak i wyglądu pacjenta. Prowadzi do gorszej wydolności żucia sprzyjającej zaburzeniom ze strony układu pokarmowego, przyczynia się do zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych, pogarsza rysy twarzy i upośledza mowę.

Dzięki temu, że integralną częścią naszej kliniki jest laboratorium protetyczne, naszym pacjentom oferujemy wszystkie sprawdzone, stosowane na świecie rozwiązania protetyczne. Współpraca z laboratorium pozwala także sprawnie i zgodnie z preferencjami czasowymi pacjenta prowadzić kolejne etapy leczenia.

Spectro Shade

Korony o idealnie dobranym kolorze

Korony Procera

Piękno i moc naturalnego zęba

Bezbolesne leczenie

Leczenie bez stresu i optymalnie krótkie

Brak​ ​korony​ ​zęba

Brak​ ​jednego​ ​lub​ ​kilku​ ​zębów

Brak​ ​wielu​ ​zębów

Bezzębie