Image
Implanty

Projektanci zdrowego usmiechu 

Implanty

Implanty stomatologiczne w doskonały sposób trwale odtwarzają brakujące zęby.

Jest to nowoczesna metoda leczenia. Implanty firmy Nobel Biocare, z którą współpracujemy, stosowane są na świecie z powodzeniem już od ponad 30 lat i nieustannie doskonalone w oparciu o wieloletnie badania naukowe.

Implanty są jedynym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy pragną uniknąć dyskomfortu typowego dla konwencjonalnych rozwiązań protetycznych, tj. trudności przy jedzeniu, mówieniu, a także stopniowego zaniku kości szczęki i utraty sąsiednich zębów.

Dzięki temu, że implanty idealnie imitują naturalne zęby oraz są stabilnym oparciem dla uzupełnień protetycznych (protez i mostów) zapewniają pełne odtworzenie funkcji i estetykę utraconego uzębienia. W rezultacie poprawie ulega nie tylko zdrowie, ale i pewność siebie oraz jakość życia pacjenta.

Implanty to udana inwestycja w siebie, która będzie procentować do końca życia

Definicja

Implant to śrubka, która zastępuje korzeń zęba i do której przymocowuje się koronę zęba. Implant jest wykonany z tytanu, co pozwala mu na szybkie zespolenie się z kością i czyni go naturalnym, bardzo stabilnym podłożem dla przyszłego zęba.

Bezbolesne leczenie

Leczenie bez stresu i optymalnie krótkie

Przypadki

Za pomocą implantów skutecznie uzupełniamy pojedyncze ubytki, kilka braków zębowych, jak i całkowite bezzębie. Poniżej prezentujemy rozwiązania, które proponujemy w każdym z tych przypadków.

Brak​ ​jednego​ ​zęba

 Brak​ ​kilku​ ​zębów

Całkowite bezzębie