Image
Klinika

Projektanci zdrowego uśmiechu 

Pobyt w Szczecinie

Podjęcie leczenia w klinice HAHS jest znakomitą okazją do zwiedzenia stolicy Pomorza Zachodniego - Szczecina - oraz regionu zachodniopomorskiego.

Naszym pacjentom proponujemy nie tylko fachową i kompleksową opiekę stomatologiczną, ale także szansę atrakcyjnego wypoczynku w jednym z urokliwszych obszarów Polski. W tym celu organizujemy wycieczki pozwalające poznać nasze miasto.

Partnerzy

Nasi pacjenci to osoby o różnorodnych zainteresowaniach. Mając to na uwadze, stale rozwijamy sieć naszych partnerów, którzy mogą uatrakcyjnić czas spędzany w okolicach Szczecina. Podjęcie leczenia w klinice jest zatem znakomitą okazją do skorzystania z możliwości oferowanych m.in. przez:

  • Hotel Panorama
  • pole golfowe Binowo Park Golf Club
  • Klinika chirurgii plastycznej ARTPLASTICA
  • przystań jachtową

Miasto

Szczecin jest miastem portowym o ponad 1000-letniej tradycji. Położony nad Odrą, zbudowany według podobnej koncepcji architektonicznej, co Paryż, ma wielonarodową i wielokulturową przeszłość. Choć dawny wizerunek miasta zmienił się, utrzymało ono własny, niepowtarzalny charakter. Urzeka urodą zabytkowej, secesyjnej architektury i pięknem bujnej zieleni.

Kultura

Oferta kulturalna miasta pozwoli przyjemnie spędzić czas amatorom każdej niemal dziedziny sztuki. Poza bogatym programem teatrów, kin i ofertą muzeów szczególnie godne uwagi są propozycje szczecińskiej Opery na Zamku oraz Filharmonii. Ich dodatkowym atutem jest atrakcyjne atrakcyjne położenie: Opera mieści się w Zamku Książąt Pomorskich, Filharmonia zaś w neogotyckim budynku Magistratu.

Gastronomia

Zwiedzanie Szczecina może być przyjemnością nie tylko dla miłośników architektury, historii i melomanów. Urozmaicone wizytami w miejscowych pubach i restauracjach zadowoli także entuzjastów kuchni (nie tylko regionalnej). Liczne kameralne kafejki są także doskonałym miejscem na spotkanie przy lampce wina lub kuflu piwa.

Rekreacja

Nasi pacjenci to osoby o różnorodnych zainteresowaniach. Dlatego też stale poszerzamy grono naszych partnerów, którzy mogą uatrakcyjnić czas spędzany w Szczecinie.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości oferowanych m.in. przez:

  • Park Wodny "Laguna" w Gryfinie
  • Binowo Park Golf Club
  • Przystań jachtową (możliwość zacumowania własnego jachtu)
  • Ośrodek sportowy SCT (tenis ziemny, kręgle).

Zwolennikom mniej aktywnego wypoczynku polecamy spacery w miejskich parkach: Park Kasprowicza, Park Żeromskiego, Jasne Błonia.

Zakupy

Szczecin jest miastem o bogatym zapleczu handlowym. Liczne centra usługowe (Galaxy, Carrefour, Geant, MediaMarkt) oferują możliwość dokonania zakupów po atrakcyjnych cenach (szczególnie dla pacjentów ze strefy EURO).