Image
Implanty

Projektanci zdrowego usmiechu 

Rozwiązania

Na świecie istnieje ok. 300 różnych systemów implantologicznych. W klinice wszczepiamy implanty Replace System oraz implanty Branemark System firmy Nobel Biocare. O wyborze systemów Nobel Biocare zadecydowała ich niezawodność oraz stale poszerzane możliwości ich zastosowania. Pozwala nam to leczyć pacjentów z coraz bardziej skomplikowanymi problemami w coraz doskonalszy sposób.

LECZENIE IMPLANTOLOGICZNE W NASZEJ KLINICE OBEJMUJE:

Zęby na implantach w 1 dzień:

Implanty natychmiastowe Replace Select - przeznaczone do uzupełnień zębów przednich do czwórki włącznie. Można na nie od razu nałożyć koronę. Eliminuje to u pacjenta dyskomfort związany z brakiem zęba w widocznym odcinku ust.

Zygoma Branemark - rozwiązanie stosowane w przypadku niewielkiej ilości kości w górnej szczęce w odcinku bocznym.

Implanty tymczasowe IPI Steri Oss - wszczepia się je pomiędzy implanty ostateczne podczas tego samego zabiegu. Mocuje się na nich most tymczasowy zapewniający estetyczny wygląd na czas zrastania się implantu stałego z kością.

Leczenie implantologiczne dwuetapowe:

Nie u każdego pacjenta istnieje możliwość nałożenia koron (lub protezy) na wszczepione implanty podczas tego samego zabiegu. W takim przypadku dokonuje się tego, gdy implanty zespolą się z kością i będą stabilnym podłożem dla nowych zębów. Wyróżniamy zatem 2 etapy:

  1. etap - wszczepienie implantu stałego Branemark
  2. etap - osadzenie korony właściwej zęba (po 3-6 miesiącach)

Nobel Perfect (Implant Scalloped) - najnowsze implanty Nobel Biocare o profilu, który pozwala uzyskać doskonale naturalną estetykę dziąsła przy zębach przednich. Dzięki niemu odzyskasz idealny uśmiech!