Image
Implanty

Projektanci zdrowego usmiechu 

Gwarancja

Długoterminowe badania pokazują, że 95-99% uzębienia odbudowanego przy pomocy implantów spełnia doskonale swoje zadanie przez bardzo długie lata. Większość pacjentów poddających się zabiegowi metodą Branemark System może liczyć na uzupełnienie brakujących zębów naturalnych, które służyć im będzie do końca życia.

W klinice HAHS leczenie implantologiczne prowadzimy od prawie 20 lat. W ciągu jednego roku wszczepiamy około 1000 implantów. Jesteśmy jednym z niewielu ośrodków w Polsce specjalizujących się w leczeniu tego rodzaju.

Świadomi umiejętności naszych lekarzy oraz faktu, że pracujemy na rozwiązaniach najwyższej, światowej jakości, na założone przez nas implanty dajemy pacjentom 10 lat gwarancji. Jest ona honorowana we wszystkich autoryzowanych przez NOBEL BIOCARE gabinetach na świecie.

W okresie gwarancyjnym wizyta kontrolna powinna się odbywać przynajmniej raz do roku oraz w momencie pojawienia się konieczności korekty oddanej pracy (niezależnie od terminu następnej wizyty kontrolnej).

Dla powodzenia leczenia bardzo istotne jest, by lekarz niedługo po jego zakończeniu ponownie ocenił warunki zębowe i funkcjonowanie oddanej pracy protetycznej. Dlatego też pacjent powinien przyjechać na wizytę kontrolną w ciągu 3 miesięcy od oddania onlay'a, korony, mostu, protezy oraz od zakończenia leczenia implantologicznego.