Image
Projektanci zdrowego usmiechu

Projektanci zdrowego uśmiechu 

Zapraszamy 6 dni w tygodniu


Poniedziałek - piątek 8.00-20.00 Sobota 8.00-14.00

Klinika Hahs


ul. Czwartaków 3, Szczecin tel. 91 4614 318  /  info@hahs.pl

Komunikacja


Płynnie mówimy w języku niemieckim i angielskim

Bezbolesne leczenie


Leczymy bez stresu i optymalnie krótko

Drodzy pacjenci,

obecnie przyjmujemy pacjentów z dolegliwościami bólowymi, ale również tych, którzy wymagających leczenia protetycznego, implantologiczno-chirurgicznego czy ortodontycznego, jednak przy zachowaniu jeszcze surowszych procedur i zasad bezpieczeństwa niż dotychczas.

W klinice panuje zaostrzony reżim sanitarny związany z minimalizowaniem ryzyka zakażenia koronawirusem COVID-19. Dotyczy to zarówno działań personelu medycznego, jak i zaleceń dla pacjentów. Kluczowe jest, aby pacjent zdezynfekował dłonie po przyjściu do placówki specjalnym płynem dostępnym przy recepcji, a także przystosował się do reguł panujących w poczekalni i gabinecie stomatologicznym. Każdy pacjent jest zobowiązany wypełnić ankietę epidemiologiczną i poddać się pomiarowi temperatury.

Staramy się umawiać pacjentów na terminy tak, aby nie musieli tłoczyć się w poczekalni. Dodatkowo prosimy, by każdy z pacjentów stawił się punktualnie o wyznaczonej godzinie z bawełnianą maseczką osłaniającą nos i usta, którą ściągamy dopiero w gabinecie. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego, by każda osoba czuła się u nas komfortowo i bezpiecznie.

W celu zachowania maksymalnego bezpieczeństwa, stomatolodzy zamiast standardowego fartucha, podczas wizyty mogą mieć na sobie specjalne ubrania ochronne, maseczkę medyczną oraz przyłbice, które zmniejszają ryzyko transmisji patogenów. W przerwach pomiędzy kolejnymi pacjentami stosujemy specjalistyczne lampy bakteriobójcze. Powietrze oczyszczamy efektywną mechaniczną wentylacją z zaawansowanym systemem filtrowania. Ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się epidemii traktujemy bardzo poważnie. Nie chcemy jednak doprowadzić do tego, że zaniechanie lub opóźnienie koniecznego leczenia stomatologicznego spowoduje nieodwracalne skutki dla stanu zębów i ogólnego zdrowia naszych pacjentów, dlatego zachęcamy do kontaktu z personelem kliniki Hahs w celu zaplanowania leczenia i umówienia terminu.

Jeśli mieszkają Państwo za granicą, a Wasze leczenie wymaga pilnej realizacji, chętnie spróbujemy Państwu pomóc uzyskać zgodę na przekroczenie granicy.

Strona główna

Stomatologia na światowym poziomie

Od ponad 40 lat stale rozwijamy specjalistyczne leczenie stomatologiczne. Uznanie naszych pacjentów zawdzięczamy połączeniu doświadczenia i umiejętności lekarzy i techników protetycznych z nowoczesnymi technologiami i metodami leczenia. Pacjenci, których leczymy, oczekują estetycznych efektów, indywidualnego podejścia i troskliwej opieki. Ich komfort i zadowolenie są naszym podstawowym celem. 

Współpraca lekarzy wielu specjalności z działającym przy klinice laboratorium protetycznym gwarantuje kompleksową i sprawną opiekę. Zaufanie, jakim nas darzą pacjenci jest efektem pracy zespołu kilkunastu lekarzy kliniki. Doskonalą oni swoje kwalifikacje zarówno w Europie, jak i w Ameryce.

Ranking szpitali

3 miejsce w Polsce w rankingu Newsweek’a.

Stawy i mięśnie

Rehabilitacja narządu żucia

Medycyna estetyczna

Wydobywamy naturalne piękno. Bardzo ważne jest dla nas, by zabiegi przyniosły możliwie optymalny efekt.

Invisalign

Niewidoczne aparaty ortodontyczne.

Personel naszej kliniki

Powodzenie leczenia jest celem pracy całego zespołu naszej kliniki: lekarzy dentystów, personelu asystującego oraz techników protetyków. Ze swoimi pacjentami z zagranicy nasi dentyści rozmawiają w języku angielskim i niemieckim. Wysokie kwalifikacje zespołu kliniki to efekt bogatego doświadczenia oraz nieustannego poszerzania wiedzy i umiejętności.

Nasi lekarze i technicy stale doskonalą swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i kongresach naukowych w uznanych ośrodkach zarówno w kraju jak i za granicą.

Image
Zdjecie Lekarze
Images
Image
Spezialist Implantologie DGZI  Joanna Hahs-Gaborska

Specjalizacja
 

Specjalista implantolog DGZI
dr Joanna Hahs-Gaborska.

Images
Image
Master of Science – MSc in der Kieferorthopädie

Master
of Science

Master of Science w ortodoncji
dr Joanna Hahs-Gaborska.

Images
Image
New Tom 5G

Cyfrowa
diagnostyka 3D

W klinice HAHS leczenie poprzedzamy dokładną diagnostyką.

Images
Image
Spezialist Implantologie DGZI

Zespół implantologiczny

Nasza klinika uzyskała status "Tatigkeitschwerpunkt Implantologie".