Leczenie

Zdrowy i piękny uśmiech pomaga w życiu: ułatwia kontakty towarzyskie i zawodowe!

Oferujemy specjalistyczne leczenie na wysokim, światowym poziomie.

Osiągnięcie pożądanego celu jest rezultatem wspólnych działań całego zespołu. W naszej klinice jest to zespół medyczny złożony z kilkunastu lekarzy i asystentek. W sposób szczególny dbają oni nie tylko o końcowy efekt leczenia, ale także o czas i komfort pacjenta w trakcie jego trwania.

Ścisła współpraca lekarzy z laboratorium protetycznym, działającym przy klinice, daje pacjentom gwarancję spełnienia ich indywidualnych wymagań oraz pewność sprawnego przebiegu procesu leczenia.

Dzięki własnej komputerowej pracowni rentgenowskiej już na etapie planowania mamy wpływ na ostateczny efekt. Diagnostyka dokonana przez lekarza na podstawie zdjęć rtg umożliwia mu wybór prawidłowej metody leczenia.

Uzyskanie oczekiwanego efektu jest możliwe także dzięki stosowaniu przez nas sprawdzonych i wykorzystywanych na świecie materiałów uznanych firm (niemieckich, amerykańskich i szwedzkich).

Skuteczność podjętego w klinice leczenia zapewnia pacjentom profesjonalne wyposażenie gabinetów.

Kamera wewnątrzustna, mikroskop i endometr to jedne z wielu urządzeń, które przyczyniają się do powodzenia czynności lekarza. Osiągają oni doskonałą precyzję leczenia także dzięki stosowaniu specjalnych okularów z soczewkami o 2,5 krotnym powiększeniu.

Kompleksowość opieki stomatologicznej świadczonej w klinice jest cenna nie tylko dla naszych pacjentów, ale również i dla nas. Wszechstronne podejście do problemu pacjenta, podparte bogatym i różnorodnym doświadczeniem daje nam pewność, że wybraliśmy najlepszy sposób jego rozwiązania.